Apartament Morskie Oko - Międzyzdroje
Międzyzdroje to jedna z najpopularniejszych miejscowości nadmorskich, do której tłumnie każdego roku przybywa tysiące turystów. Miejscowość wyróżniająca się na tle innych kurortów nadmorskich, niewątpliwie jej atutami są atrakcje takie m.in. Domek na dachu, Oceanarium, Gabinet Figur Woskowych czy Amfiteatr. Warto odwiedzić molo, Promenadę Gwiazd oraz znajdującą się niedaleko Zagrodę Pokazową Żubrów. Odwiedź Międzyzdroje w to lato i zarezerwuj nocleg - apartamenty, domki, hotele.
Apartament Morskie Okoapartamenty - mieszkania
Morze
Cena od
250 PLN
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Morze
Cena od
250 PLN
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Cena od: 250 PLN / 1 dzień
Apartament Morskie Oko znajduje się blisko plaży w Międzyzdrojach, 1,5 km od Promenady Gwiazd, 1,6 km od plaży Świnoujście Warszów oraz 2,7 km od przystani Marina Wicko i punktu widokowego Kawcza Góra. W apartamencie mieści się łazienka.
W naszej ofercie m.in.: całkowity zakaz palenia, zwierzęta domowe są akceptowane, pokoje rodzinne, lokalizacja przy samej plaży, pokoje dla niepalących.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14:00 a kończy o godzinie 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Apartament 6 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 2 łóżka piętrowe, 1 łóżko podwójne - 50 mkw).


Międzyzdroje
Oferta naszego partnera Booking.com BG.1755991
Zobacz ciekawe oferty noclegów także na: familyhoteldominikana.pl