Rent like home Kolorowe Balkony III - Międzyzdroje
Międzyzdroje to jedna z najpopularniejszych miejscowości nadmorskich, do której tłumnie każdego roku przybywa tysiące turystów. Miejscowość wyróżniająca się na tle innych kurortów nadmorskich, niewątpliwie jej atutami są atrakcje takie m.in. Domek na dachu, Oceanarium, Gabinet Figur Woskowych czy Amfiteatr. Warto odwiedzić molo, Promenadę Gwiazd oraz znajdującą się niedaleko Zagrodę Pokazową Żubrów. Odwiedź Międzyzdroje w to lato i zarezerwuj nocleg - apartamenty, domki, hotele.
Rent like home Kolorowe Balkony IIIapartamenty - mieszkania
Morze
Cena od
315 PLN
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Morze
Cena od
315 PLN
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Cena od: 315 PLN / 1 dzień
Prezentowana cena minimalna została wyliczona na podstawie danych przekazanych przez Partnera obsługującego rezerwację i jest wartością przybliżoną pokazującą poziom cenowy obiektu. Całkowity koszt pobytu zależy min. od wybranego terminu, pokoju, liczby osób i zostanie pokazany na stronie Partnera po podaniu wymaganych do wyliczeń informacji.
Obiekt Rent like home - Kolorowe Balkony III położony jest w miejscowości Międzyzdroje i oferuje widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Międzyzdrojach – 600 m, Dworzec PKP Świnoujście – 15 km.
W naszej ofercie m.in.: bezpłatny parking, ogrzewanie, zwierzęta domowe są akceptowane, meble ogrodowe, winda, plaża, całkowity zakaz palenia, parking na miejscu, Możliwe wystawienie faktury, indywidualne zameldowanie / wymeldowanie, prywatny parking, pokoje dla niepalących, bezpłatne WiFi, WiFi, parking przy ulicy, parking, dostęp do Internetu.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 17:00 a kończy o godzinie 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Rent like home - Kolorowe Balkony III o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 400 jest wymagany po przyjeździe. Opłaty dokonuje się kartą kredytową. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona w ciągu 7 dni od wymeldowania. Całość depozytu zostanie zwrócona na konto karty kredytowej po sprawdzeniu stanu obiektu.Dostępne pokoje:
Apartament 4 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 36 mkw).


Międzyzdroje
Oferta naszego partnera Booking.com BG.260098
Zobacz ciekawe oferty noclegów także na: familyhoteldominikana.pl